OBYVATELÉ ULITY

V naší ulitě bydlí nejenom šikovné švadlenky, ale i místní kreativci. Jsme kolegy a mistry svých oborů.

 

Kolekce Jakoulité pro vás šije:

 

Majitelka, amatérská návrhářka a guru Jana

Jana je zapálená rukodělnice s chutí jít proti zdi. Šije srdcem a s ohledem na lokální podporu rukodělné činnosti. Proto dala dohromady brněnsko-moravský tým Jakoulité, Janča není jen tahounem značky, ale i šikovnou švadlenkou. Má za sebou praxi v dílně sportovní značky BHiSyle, a na podzim roku 2017 prošla dvěma rekvalifikačními kurzy, a to kurzem střihů a kurzem šití sukní, halenek a šatů.

 

Skvělá ženská Kamča

Kamča pro vás s láskou stříhá, šije, pomáhá při návrzích designů a ladění barev. I když má na šití od přírody talent, tak se neustále zdokonaluje. Má za sebou rekvalifikační kurzy střihů, šití sukní, halenek a šatů a kabátů, kalhot a sak. Jejích poctivých rukou a dobrého srdce si neskutečně vážíme.

Loga ulitky na kolekce vyšívá

pletařka Míša

Barvení ulitek a tvoření náušniček zajišťuje

kreativec Marťa

Organzové pytlíčky s výšivkou loga a webovek vyrábí

šikovná Šárka

Tento webík stavěla

fotografka Adéla

Šmrncovní textíky napsala

copywriterka Lucka

Grafiku navrhuje

grafik Libor

Fotky fotí

fotografka Adélka

Video zprodukoval

video kreativec Luděk

Inspirací nám jsou rodina, přátelé, studenti, školy, učitelé, kámošky, jogínky a hlavně zákazníci.

Pokud máte nápad, jak bychom se mohli propojit právě s vámi, neváhejte se nám ozvat. Každého kreativce do týmu vítáme a jsme otevřeni novým nápadům a spolupracím. Pojďte do toho s námi.

Od srdce chceme poděkovat všem, co byli a stále jsou součástí cesty značky Jakoulité. Děkujeme za veškerou pomoc, podporu, lajky, hezký komenty, útěchu, ale i kritiku a zpětnou vazbu.